środa, 18 maja 2011

6. Giełda Płócien Wartościowych już 21 maja, godz. 16.00Zapraszamy w sobotę 21 maja do Magazynu Sztuk na warszawskiej Ochocie, od godz.16.00 do 20.00 – ul. Filtrowa 62 domofon 230.

Obrazy, grafiki, rysunki i piękne przedmioty prezentować będą artyści Magazynu Sztuk i Frontu Sztuki.

Można będzie porozmawiać z artystami oraz coś wybrać dla siebie.
Swobodna atmosfera i nietypowa okazja, aby poszperać wśród prac na co dzień niedostępnych, bo ukrytych w pracowniach artystycznych i stworzyć własną kolekcję.


Magazyn Sztuk – filia Ośrodka Kultury Ochoty w Warszawie powołana do życia jesienią 2005 roku. Jest to placówka zajmująca się edukacją plastyczną dla szeroko pojętego odbiorcy. Celami pracowni malarskich Magazyn Sztuk są różnorakie formy aktywności twórczej. Dla hobbystów i artystów nieprofesjonalnych prowadzone są kursy pod okiem artystów profesjonalnych. Szeroka oferta pracowni malarskich obejmuje różne dziedziny malarstwa, rysunku dla młodzieży, dorosłych i seniorów oraz formy paramalarskie dla dzieci. Można nauczyć się podstaw malarstwa i rysunku w różnych technikach, doskonalić swój warsztat poprzez zajęcia z kopiowania malarstwa, rozwijać predyspozycje plastyczne u dzieci, skorzystać z konsultacji plastycznych z malarstwa i rysunku, uczestniczyć w wykładach z historii sztuki, doskonalić swoje umiejętności na plenerach malarskich w kraju i zagranicę, brać udział w wystawach oraz innych programach autorskich. Zajęcia prowadzone są przez dyplomowanych artystów plastyków, absolwentów wyższych szkół plastycznych i Akademii Sztuk Pięknych oraz pasjonatów w danych dziedzinach
www.magazynsztuk.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz